Analist: Bunlar, Yatırım Yapılacak En Ucuz 10 Altcoin!

Yatırım, mevcut ve gelecekteki finansal güvenliği sağlar. Servetinizi büyütmenize ve aynı zamanda enflasyonu aşan getiriler elde etmenize olanak tanır. Ayrıca birleştirmenin gücünden de yararlanırsınız. Bu teknoloji odaklı dünyada, kripto para birimleri en sıcak yatırım seçeneğidir. Bununla birlikte, yatırımcılar, çok fazla potansiyele sahip uygun fiyatlı kripto para birimleri arıyor. Kripto analisti Aratrika Dutta, 2023 başlamadan önce satın alınabilecek en ucuz 10 altcoin projesini paylaşıyor.

Analistin seçtiği, uygun fiyatlı, yatırımlık 10 altcoin projesi

USD Coin (USDC)

USD Coin’in risk-ödül oranı, onu en çekici kripto para birimlerinden biri yapıyor. Yatırımcıların daha az risk alması ve yine de ortalamanın üzerinde getiri elde etmeyi başarması mümkün. USDC, sermaye kazancı elde etmek için en iyi varlık olmasa da, USD Coin’in yatırımcılar için başka faydaları da var.

Ripple (XRP)

XRP’ye yatırım yapmaya değer. Çünkü sadece kripto para birimi alanında farklılıkları nedeniyle akıllı bir seçim değil, aynı zamanda şu anda düşük değerde olan bir kripto para. Bu, daha yükseğe ulaşması ve 1 dolar işaretine dokunması için yer olduğu anlamına geliyor. XRP, 2023’ten önce satın alınabilecek en ucuz kripto para birimlerinden biri.

Cardano (ADA)

ADA, büyük piyasa kazanımlarının yanı sıra Bitcoin’den çok daha çevre dostu olarak kabul görüyor. Bu bakımdan, enerji verimli süreci nedeniyle çok çeşitli yatırımcıları kendine çekti. Çeşitli faktörler nedeniyle, Cardano’nun fiyatının 2023’te artması bekleniyor. Ayrıca, altcoin muhtemelen kısa süre içinde kurumsal benimseme döngüsüne girecek. Bu noktada Cardano, piyasadaki en uygun fiyatlı kripto para birimlerinden biri.

Dogecoin (DOGE)

DOGE, madencilerin işlemleri doğrulama hakkını kazanmak için pahalı, yüksek güçlü bilgisayarlarla karmaşık matematik problemlerini çözmesini gerektiren bir PoW konsensüs mekanizması kullanıyor. Dogecoin’in Bitcoin’e göre avantajı, işlemleri gerçekleştirmenin daha ucuz ve daha hızlı olması.

Shiba Inu (SHIB)

Son zamanlarda ortaya çıkan meme coin’lerinden biri olan Shiba Inu, geçen yıl astronomik bir miktar büyüme gördü. Bir SHIB tokenine sahip olmak için göz önünde bulundurulması gereken birçok faktör var. Bunlar arasında, önemli olan Shiba Inu’nun yarattığı etkileyici topluluk.

Tether (USDT)

Tether, diğer kripto para birimlerinin aşırı oynaklığından kaçınmanın bir yolunu sunuyor. Bunun için kripto yatırımcıları açısından faydalı. Bu, borsa platformları için likidite yaratıyor. Ayrıca, yatırımcılar için ücretsiz çıkış stratejileri sunuyor. Buna ek olarak, yatırımcıların portföylerine esneklik ve istikrar katıyor.

Dai (DAI)

DAI, verilmesi ve geliştirilmesi Maker Protocol ve MakerDAO tarafından yönetilen Ethereum tabanlı bir stablecoin. MakerDAO, merkezi olmayan özerk bir organizasyon. Yani, akıllı sözleşmeler aracılığıyla merkezi olmayan bir şekilde kendisini yöneten bir tür şirket.

Algorand (ALGO)

ALGO, çok çeşitli uygulamaları destekleyen, kendi kendini idame ettiren, merkezi olmayan, Blockchain tabanlı bir ağ. Bu sistemler, gerçek dünyada etkili uygulama için kritik özellikler olan güvenli, ölçeklenebilir ve verimli. Algorand, yeni güven biçimleri yaratmayı garanti eden güvenilir performans gerektiren hesaplamaları destekleyeceğini söylüyor. Altcoin hakkında daha fazla bilgi için Kriptokoin.com’un bu makalesine bakınız.

Stellar (XLM)

Stellar, dijital para birimini yurt içinde ve sınırlar arasında itibari paraya aktarmak için açık kaynak koduna dayalı merkezi olmayan bir protokol. Diğer kripto para birimleri gibi, Blockchain teknolojisini kullanarak çalışıyor. Altcoin projesinin, 1 milyar doların üzerinde bir piyasa değeri var. Stellar ayrıca, son beş yılda en iyi performans gösteren altcoin projelerinden biri.

Decentraland (MANA)

Decentraland, 2017’de gerçekleştirilen 24 milyon dolar tutarındaki ilk kripto para teklifinin (ICO) ardından piyasaya girdi. Altcoin, kapalı beta sürümünü 2019’da başlattı ve Şubat 2020’de herkese açık hale getirdi. O zamandan beri Decentraland kullanıcıları, etkileşimli oyunlar da dahil olmak üzere çok çeşitli deneyimler yarattı. Metaverse projesi, 3B sahneler ve diğer çeşitli etkileşimli deneyimler sunuyor. Geliştiriciler, Decentraland’ı, içerik oluşturucular, geliştiriciler ve sanatsal eğlence arayan bireyler için yarattı.

Related Posts

Petrol Rusya’nın kısmi seferberlik kararıyla yükselişte: Brent petrl ne kadar oldu? (22 Eylül 2022)

Dün 93,50 dolara kadar yükselen Brent petrolün varil fiyatı, günü 89,83 dolar düzeyinde tamamladı. Brent petrolün varil fiyatı bugün saat 09.25 …

ABD’nin cari açığı yılın ikinci çeyreğinde yüzde 11,1 azaldı

ABD Ticaret Bakanlığı, nisan-haziran devrine ait cari süreçler istikrarı datalarını açıkladı. Buna nazaran, ülkenin cari süreçler açığı, bu …

Pamukta mazot ve gübre dayanağı 76 TL’den 271 TL’ye çıktı

Tarım ve Orman Bakanı Vahit Kirişci, Antakya ilçesi Reyhanlı yolundaki 150 dekarlık pamuk tarlasında hasada katıldı. Bakan Kirişci evvel …

Araç piyasasında 6+6 etkisi! İlanlar yayından kaldırıldı

İkinci el otomobilde fahiş fiyatlandırmayı önlemek için yapılan düzenleme yürürlüğe girdi. Yeni düzenlemeye göre araç satışı yapanlar, otomobil …

Bernstein Raporu: Bu Altcoin’e Güçlü Kurumsal Para Geliyor!

Bernstein Raporu’nda, lider altcoin Ethereum’un Merge’ünün ardından ETH’nin güçlü kurumsal kabulüne vurgu yapılıyor. Rapor, Merge kapsamındaki …

Milyonlarca öğrenciye son dakika olarak duyurdular: Müracaatlar başladı! Tüm öğrencilere 1.600 TL para ödemesi yapılacak

Milyonlarca öğrenciye müjdeli haberi duyurdular. Aile ve Toplumsal Hizmetler Bakanlığı tarafından son dakika olarak açıkladılar. Bakanlık …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.